Na vele extra trainingen bij Keepersworld in Alkmaar is het tijd voor de volgende stap. Deze stap gaat Noah Linder in de zomer zetten in Amerika.
Op 5-jarige leeftijd begon Noah met voetballen bij Haarlem Kennemerland. Na een jaar als veldspeler te hebben gespeeld werd hij keeper. Als keeper speelde hij altijd in de hoogste teams van zijn leeftijdscategorie en nam hij deel aan extra keeperstrainingen bij zijn club. Naast de reguliere voetbaltrainingen van zijn team is Noah aangesloten bij Keepersworld in Alkmaar. Deze trainingen zijn specifiek gericht op het verbeteren van Nederlandse keepers en hun kwaliteiten. In zijn voetbalcarrière wist Noah meerdere kampioenschappen te winnen en werd hij najaarskampioen met U19 in het seizoen 2021-2022 in de 3e klasse.
Noah weet welke doelen hij in zijn leven wil bereiken en zal er alles aan doen om daar te komen. Als hij ergens voor gaat, doet hij dat met een 100% instelling en laat hij zich door niemand afleiden van zijn doelen. Elke ochtend staat hij om 05:30u op om kranten te bezorgen, zo verdient hij wat extra geld door bij te dragen aan zijn keeperstraining bij Keepersworld in Alkmaar. De extra trainingen die Noah volgt bij Keepersworld hebben hem gebracht tot het niveau waar hij nu is en waarmee hij naar Amerika vertrekt.
De 18-jarige keeper voegt zich vanaf de zomer van 2022 bij het men’s soccer team van Southeastern Community College. Het team van de Blackhawks staat onder leiding van head coach Kelee Marcy. Naast het men’s soccer team is hij ook de head coach van het women’s soccer team van de Blackhawks. Ze komen uit in de Iowa Community College Athletic Conference.
Noah, heel veel succes, maar vooral veel plezier bij je Amerikaanse avontuur!