Vanaf de zomer van 2022 is Coen Temminck Student-Athlete van Life University. Hij gaat een nieuw avontuur beginnen en gaat zijn sport voetbal combineren met een studie.
Op vijfjarige leeftijd begon Coen met voetballen bij VV Diepeveen. Vervolgens werd hij in 2014 gescout voor de jeugdopleiding van Go Ahead Eagles en vervolgens kwam hij in de Onder-15 terecht. Zo heeft hij zeven seizoenen gespeeld voor de jeugdopleiding. Gedurende deze seizoenen was hij aanvoerder van de Onder-15 en de Onder-17. Ook heeft hij zijn officieuze debuut mogen maken voor het eerste elftal van Go Ahead Eagles en in het seizoen daarna heeft hij de gehele voorbereiding mee mogen draaien met het eerste elftal. Uiteindelijk heeft Coen de overstap gemaakt naar VV Scherpenzeel. Hier speelt hij in het eerste elftal, uitkomend in de Hoofdklasse.
Volgens teamgenoten is Coen op het veld een harde werker en een echte leider. Zijn voorkeurspositie is verdedigende middenvelder, maar hij kan ook als centrale verdediger spelen. Verdedigend is hij erg sterk, maar ook aan de bal staat hij zijn mannetje.
Vanaf de zomer van 2022 is Coen een Student-Athlete voor Life University. Het men’s soccer team van coach Alex Pama komt uit in de Mid-South Conference en de school is aangesloten bij de NAIA. Life University is een erg bekende school voor KingsTalent. Zo speelden er afgelopen seizoen maar liefst negen(!) KingsTalent talenten in het men’s soccer team en ook in het women’s soccer team werd KingsTalent vertegenwoordigd door Justine Kuiper.
Life University ligt in Marietta, Georgia. De campus van de school ligt op een klein half uur rijden van de stad Atlanta af. Hier zullen de mannen van het men’s soccer team dus regelmatig te vinden zijn. Verder staat de school bekend om haar sterke atletische en academische programma. Voor Coen dus ideaal.
Wij wensen Coen heel veel succes en vooral veel plezier toe met zijn nieuwe avontuur bij Life University!