Kirsten maakt komende zomer de overstap naar de Verenigde Staten, waar zij haar hockeycarrière en studie zal voortzetten bij Lander University. Na jarenlange ontwikkeling in Nederland kiest zij voor een nieuw avontuur waarin zij zichzelf verder wil uitdagen, zowel op als naast het veld.
Kirsten begint op zevenjarige leeftijd met hockeyen bij HCOB. Vanaf haar eerste jaren speelt zij in de eerste teams van de club en ontwikkelt zij zich tot een belangrijke speelster binnen haar lichting. Met haar U16-team weet zij promotie af te dwingen en in de jaren daarna blijft zij op een hoog niveau actief binnen de club. Naast de reguliere teamtrainingen zoekt Kirsten extra uitdaging door deel te nemen aan aanvullende trainingen bij de GoGrip-selectie, waar zij intensief werkt aan haar technische vaardigheden en spelinzicht. In de zomer van 2025 besluit zij een nieuwe stap te zetten in haar ontwikkeling en maakt zij de overstap naar HCM MO18-1. Hier krijgt zij de kans om zich verder te ontwikkelen en zichzelf te meten met sterke tegenstanders.
Naast haar prestaties op het veld staat Kirsten bekend als een ambitieuze en zelfstandige persoonlijkheid. Ze combineert haar drukke hockeyschema met school, werk en andere activiteiten. Zo werkt ze in de bakkerijafdeling van Albert Heijn en past ze regelmatig op bij gezinnen in haar buurt. Ook heeft ze meerdere jaren jonge hockeyers gecoacht, iets wat goed past bij haar behulpzame karakter. Teamgenoten en vrienden omschrijven haar als energiek, sociaal en uitgesproken. Ze zoekt graag nieuwe uitdagingen en blijft zichzelf ontwikkelen, zowel sportief als persoonlijk.
Na de zomer sluit Kirsten zich aan bij het hockeyprogramma van Lander University. Met haar veelzijdigheid als verdediger en middenvelder brengt Kirsten veel kwaliteiten mee naar het team. Ze is sterk in één-tegen-één situaties, beschikt over een uitstekend passing game en speelt een belangrijke rol in de opbouw van het spel. Daarnaast heeft ze een goed gevoel voor het spel en schakelt ze snel tussen verdediging en aanval.
Wij wensen Kirsten heel veel succes en plezier bij Lander University! 🏑🇺🇸
Foto door avnfotografie